4
6 חוות דעת
 
 
אופני דואני - מכירה ותיקונים
 
 
 
 
 

נפט או סולר להסקה מה עדיף

מתלבטים לגבי נפט להסקה או סולר להסקה? רוצים לחמם את הבית אבל לא יודעים עם מי להתייעץ? השאירו פרטים באתר ונציגי הטובים בחימום יעמדו לרשותכם!

השוואה בין נפט או סולר להסקה יכולה להתאים ללקוחות המעוניינים לחמם את הבית, את העסק או המפעל בצורה חסכונית ומשתלמת. ראשית, חשוב לעמוד על המאפיינים המשותפים של נפט וסולר ולהזכיר כי מדובר על פתרון חימום אפקטיבי. מערכות הסקה חוסכות בהוצאות חשמל, אינן מייבשות את האוויר והן מבטיחות פיזור אחיד של החום גם בחללים גדולים במיוחד.

שנית, ההבדלים בין נפט לסולר אינם משפיעים בצורה דרמטית על אופי השימוש במערכת הסקה. בכל מערכת הסקה יש מקור אנרגיה שתפקידו לחמם את המים, אשר לאחר מכן עוברים לדוד ייעודי ומגיעים למשאבות עד הצנרת המפוזרת בתוך הבית. יחד עם זאת, מחירי סולר ונפט להסקה לצרכן אינם נמצאים תחת פיקוח ממשלתי. המשמעות היא פערי מחירים גדולים המהווים גם את ליבת ההבדלים בין נפט וסולר.

מה מתאים לבית ולתעשייה?

יש עוד כמה נקודות שרצוי להתייחס אליהם בהקשר לשאלה נפט להסקה או סולר להסקה – מה עדיף:
  • שריפת הנפט נקייה יותר
  • כמות הפיח בארובה מצטמצמת עם השימוש בנפט
  • קמין יכול לעבוד גם עם סולר וגם עם נפט
  • נפט וסולר מתאימים שניהם לשימוש ביתי או תעשייתי
  • כדאי להשוות בין חברות אספקת סולר ונפט לפני שבוחרים בשירות
אנחנו בחברת הטובים בחימום מציעים לכם לרכז את כל השאלות תחת קורת גג אחת. אצלנו תמצאו מחירים אטרקטיביים גם על נפט וגם על סולר להסקה. לא משנה מה הצורך או הדרישות שלכם: לנו יש פתרון חימום מושלם.

רוצים לתאם פגישת היכרות ללא התחייבות? השאירו פרטים באתר!